Hizmetlerimiz
Su Kaçak Tamiri
Pimaş Tıkanıklığı Açma
Mutfak Tıkanıklığı Açma
Kalorifer Tesisatı
Kocaeli Tesisatçı
Foto Galeri
Duyurular
Web sitemiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz... 06.08.2013
 
Hakkımızda
Hakkımızda |  Nokta Tesisat , Noktasal Çözümler

Nokta Tesisat İzmit' in ilk teknolojik cihazlarla hizmet veren profesyonel bir ekibe  sahip tesisat firmasıdır. On yıllık deneyime  sahip firmamız  müşteri memnuniyeti ve güvenine değer vermektedir.
Sektörün yenilikçi, öncü firması olabilmek için daima  en son teknolojiyle çalışıp sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Lider hizmet anlayışımız ile lavabo, rögar ve tuvalet tıkanıklıklarını açmak için kameralı görüntüleme sistemleri, özel tıkanıklık açma ekipmanları kullanmakta ve de bu sayede problemlerine kalıcı çözümler üretmekteyiz. Firmamız yenilikçi hizmet anlayışıyla modern teknolojinin imkanlarından sonuna kadar faydalanmakta olup profesyonel ekiplerle tesisat sorunlarını mümkün olan en kısa sürede gidermektedir.
Müşterilerimizin isteklerine kalıcı, yüksek memnuniyet hedefli, garantili ve ekonomik anlamda da en avantajlı hizmetleri sunmak için aralıksız çalışan firmamız çevreyi koruma bilincinden de asla taviz vermemektedir. Kazancını sürekli yatırıma dönüştürerek siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetlerin kalitesini daha da yükseltmeye çalışan Nokta Tesisat; tıkanıklık açma, temizlik, arıza tespit ve tamiri, kurulum, projelendirme, bakım gibi her konuda akılcı çözümler geliştirir.

Bilgisayar destekli görüntüleme ve raporlama sistemleri kullanan ekiplerimizin hepsi, alanında uzun senelerin deneyimini kazanmış profesyonel teknisyenlerden oluşmaktadır.
Kocaeli genelinde, hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet veren Nokta Tesisat kaynak aktarımını sürdürerek hizmet kalitesini daha da ileri seviyeye taşıma vizyonuna sahiptir. Firmamızı sektörün zirvesine yerleştiren güvenilir, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmeye dair hizmet anlayışımızı hiçbir zaman kaybetmemeye özen göstererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Anasayfa  İletişim  
Web Tasarım & Hosting Atak Teknoloji