Hizmetlerimiz
Su Kaçak Tamiri
Pimaş Tıkanıklığı Açma
Mutfak Tıkanıklığı Açma
Kalorifer Tesisatı
Kocaeli Tesisatçı
Foto Galeri
Duyurular
Web sitemiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz... 06.08.2013
 
Su Kaçağı / Sızıntı Bulma
Su Kaçağı Bulma|  Nokta Tesisat , Noktasal Çözümler

Evinizi inşaata çeviren tesisatçılardan kurtulun. Kaynağı bilinmeyen su kaçakları yada sızıntıları, binanıza uzun vadede büyük zararlar verebilir. Tavandan sızan su, duvardaki çatlaklardan sızan suları bulmak için eski tesisatçıların size bir anda inşaat içinde yaşamaya mecbur bırakabilir. Nokta Tesisat’ın ustaları ise sadece 20 dakikada sorunu bulur ve çözümüne başlar.

Gizli su kaçakları!

Bazen sizin görmediğiniz  su kaçakları ve sızıntılarıda olabilir. Bunun için küçük bir önerimiz var. Su vanalarınızı kapatın ve  sayacınıza bakın hala dönen bir saatiniz varsa tesisatınızda gizli su sızıntıları yada kaçakları var demektir. Bu da doğal olarak yüksek su faturaları ödemenize neden olur.  Küçük bir testle yüksek faturalardan kurtulabilirsiniz.
Kombi neden su azaltıyor?

Bu soruyla çok sık karşılaşıyoruz. Eğer sizin de kombiniz su azaltıyorsa büyük ihtimalle tesisatın bir noktasında görünen ya da görünmeyen bir kaçak söz konusu olabilir. Bu durumda işi uzmanına bırakmak lazım Çünkü yapacağınız  her yanlış işlem hem tesisatınıza hem bütçenize büyük zaralar verebilir.

 

 

Etiketler : su kaçağı bulma, kocaeli su kaçağı bulma, derince su kaçağı bulma, izmit su kaçağı bulma, körfez su kaçağı bulma, kartepe su kaçağı bulma, kandıra su kaçağı bulma, karamürsel su kaçağı bulma, başiskele su kaçağı bulma, gölcük su kaçağı bulma, gebze su kaçağı bulma

Anasayfa  İletişim  
Web Tasarım & Hosting Atak Teknoloji