Hizmetlerimiz
Su Kaçak Tamiri
Pimaş Tıkanıklığı Açma
Mutfak Tıkanıklığı Açma
Kalorifer Tesisatı
Kocaeli Tesisatçı
Foto Galeri
Duyurular
Web sitemiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz... 06.08.2013
 
Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti |  Nokta Tesisat , Noktasal Çözümler

Nokta Tesisat, deneyimli ve profesyonel  son teknoloji cihazıyla noktasal su kaçağı tespitleri gerçekleştiriyor. Yaşam alanlarınızda evinizde, ofisinizde meydana gelen su kaçaklarını bulmak artık çok kolay. Nokta Tesisat,  sahip olduğu cihazlarla 20 dakikada su kaçağınının yerini noktasal olarak tesbit edebilir.  Su kaçağı olan bölgelerde genelikle küflenme, kararma, sıva yada boya kabarması  nem, kötü koku gibi  istenmeyen durumlara yol açar. Eğer su kaçağı lavabo, küvet yada tuvalet bölgelerinde meydana gelmişse alt kattaki komşunuzun şikayet etmesi hiçde uzun sürmez. Bu gibi can sıkıcı durumlarda Nokta Tesisat, sorunun yerini kırmadan, dökmeden, bir cihazla noktasal olarak, sadece kaçağın olduğu yeri bulur ve size  hem inşaat işleriyle uğraştırmaz hem de paranızın cebinizde kalmasını sağlar.

Paranız iade!
Eskisi gibi su kaçağını bulmak için evinizin yada ofisinizi kırıp dökmenize gerek yok. Nokta Tesisat’ın cihazıyla tespiti bulup, sadece kaçak olan yerde onarım yapabilirsiniz. Böylece yüksek tadilat masraflarından kurtulmuş olup ve paranız cebinizde kalacaktır.

Üstelik Nokta Tesisat’ın çalışmasından memnun kalmazsanız paranız iade.

 

 

 

 

 

Etiketler : su kaçağı tespiti, kocaeli su kaçağı tespiti, derince su kaçağı tespiti, izmit su kaçağı tespiti, körfez su kaçağı tespiti, kartepe su kaçağı tespiti, kandıra su kaçağı tespiti, karamürsel su kaçağı tespiti, başiskele su kaçağı tespiti, gölcük su kaçağı tespiti, gebze su kaçağı tespiti

 

Anasayfa  İletişim  
Web Tasarım & Hosting Atak Teknoloji