Hizmetlerimiz
Su Kaçak Tamiri
Pimaş Tıkanıklığı Açma
Mutfak Tıkanıklığı Açma
Kalorifer Tesisatı
Kocaeli Tesisatçı
Foto Galeri
Duyurular
Web sitemiz hakkındaki görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz... 06.08.2013
 
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Acma |  Nokta Tesisat , Noktasal Çözümler

Hiç  birimiz bir sabah uyandığımızda tuvalet tıkanıklığı ile karışılaşmak istemeyiz. Ancak bazen ummadığımız sorunlar bizi bekler. Tuvalet tıkanıklığı sorunu  yalnızca bizi üzecek bir sorun değlidir, aynı zamanda tüm komuşularımızı yada birlikte  yaşadığımız, çalıştığmız insanlarıda üzebilecek bir sorundur.

Ancak bu sorun Nokta Tesisat’ın ustaları sayesinde hiç bir yer kırılıp dökülmeden  çözülebilir. Genellikle tuvalete atılan bez gibi  suda erimesi imkansız cisimler  tıkanıklığa yol açar.
Nokta tesisat son teknoloji cihazıyla kısa sürede tuvaletenizi açar. Pombalarla uğraşmak yada belediyeden destek istemek gibi büyük sıkıntılarla uğraşmaktan kurtulursunuz. Üstelik fayansalarınız, borularınız klozetin kırılmadan..!

 

 

 

Etiketler : tuvalet tıkanıklığı açma, kocaeli tuvalet tıkanıklığı açma, derince tuvalet tıkanıklığı açma, izmit tuvalet tıkanıklığı açma, körfez tuvalet tıkanıklığı açma, kartepe tuvalet tıkanıklığı açma, kandıra tuvalet tıkanıklığı açma, karamürsel tuvalet tıkanıklığı açma, başiskele tuvalet tıkanıklığı açma, gölcük tuvalet tıkanıklığı açma, gebze tuvalet tıkanıklığı açma

 

Anasayfa  İletişim  
Web Tasarım & Hosting Atak Teknoloji